بورس تحصیلی

موضوع: علمی

قیمت: 20000 تومان

تعداد صفحات: 158

بورس تحصیلی

نویسنده: محمدرضا دلفیه


انتشارات: طراحان تین

سال انتشار: 1396

در این کتاب به معرفی بورس های تحصیلی دولتی و معتبر 26 کشور مختلف جهان برای ادامه تحصیل در مقاطع مختلف دانشگاهی و نحوه اقدام برای اخذ آن ها پرداخته ایم.

 

در روزگار کنونی، امکان تحصیل رایگان در مقاطع دانشگاهی، چه در کشور ما و چه در کشورهای دیگر، برای همه افراد فراهم نیست. در ایران و بسیاری از دیگر کشورها، هنوز هم آزمون‌های ورودی، تعیین کننده نحوه چینش افراد در جایگاه‌های رایگان تحصیلی است و همانگونه که بارها توسط متخصصین امر عنوان شده، نتایج چنین آزمون‌هایی نمی‌توانند به طور صد در صد و به شیوه‌ای منصفانه و صحیح، بیانگر میزان هوش و استعداد و توانایی افراد باشند. از سوی دیگر در کشور ما ایران، مشتاقان فراوانی برای تحصیل علم و انجام پژوهش و بااستعداد هستند ولی سقف آرزوی علمی این افراد تنها و تنها به دلیل عدم آگاهی و آشنا نبودن با فرصت‌های تحصیلی دیگر، به دانشگاهای تراز اول کشور محدود می‌شود در حالی که دانش‌آموزان و دانشجویان قابلیت علمی و تحصیلی بالایی برای دریافت پذیرش و اخذ بورس از بهترین دانشگاه‌های دنیا را دارند. لذا یکی از مهم‌تریم اهداف نگارش این کتاب، وسیع شدن حوزه دید دانش‌آموزان و دانشجویان مستعد کشورمان برای بسنده نکردن به دانشگاه‌های داخلی و شناخت  فرصت‌های بی‌نظیری است که برای تحصیل علم و دانش به صورت رایگان در معتبرترین دانشگاه‌های خارجی واقع در کشورهای پیشرو علم و فناوری، فراهم است.

فروشگاه های کتاب:

شرق   اهواز، خیابان حافظ بین سلمان فارسی و سیروس پلاک ۳۳۳ تلفن: ۰۶۱۳۲۲۱۰۲۵۴

نظرات
2

11 ماه پیش

سلام و عرض ادب.

قابل ذکر است نسخه الکترونیک این کتاب ارزشمند، هم‌اکنون با 50 درصد تخفیف و با قیمت 10,000 تومان از طریق اپلیکیشن کتاب‌خوان «فیدیبو» قابل دسترس است. ضمنا شما با مراجعه به لینک زیر می‌توانید دو فصل اول این کتاب را به طور رایگان مطالعه بفرمایید:

https://bit.ly/2CoZxSv

با تشکر.

2 ماه پیش حسینی

سلام.
من این کتاب رو تهیه کردم و بسیار ازش لذت بردم. واقعا باورم نمیشه که این همه فرصت تحصیل مجانی در بهترین کشورها و دانشگاه های جهان وجود داره. به زودی حداقل برای 5 تا کشور درخواست میدم.

موفق باشید.