سمینار آموزشی 46 راز وب سایت های موفق

سمینار آموزشی 46 راز وب سایت های موفق

شروع: 15 شهریور 1397 ساعت 17:00
پایان: 15 شهریور 1397 ساعت 21:00
7 ماه پیش برگزار شد
مکان: اهواز - کیانپارس ، خیابان میهن غربی ، نبش ایدون ، پلاک 53 ، هولدینگ توسعه کسب و کار ویژن
وب سایت: paniz.net
ثبت نام:
نام بلیت مهلت ثبت نام قیمت (تومان) انتخاب بلیت
مشاوره رایگان شرکت در دوره 14 شهریور تا ساعت 04:30 رایگان پایان مهلت ثبت نام
توضیحات:
چرا باید وب سایت داشته باشید؟

وب سایت یک مجموعه ساده از صفحات وب است که دارای تصاویر، ویدئو و دیگر فایل های دیجیتال می باشد. اطلاعات موجود در وب سایت بر روی وب سرور میزبانی می شود که از طریق اینترنت برای تمامی افراد قابل دسترس می باشد.
تمامی وب سایت ها در شبکه جهانی وب (World Wide Web) قرار می گیرند که تمامی اطلاعات آنها نیز در سراسر جهان قابل دسترس خواهد بود.


دلایل بسیار زیادی وجود دارد که چرا باید یک وب سایت داشته باشید. برخی از این دلایل در متن زیر به این واقعیت دنیای امروزی اشاره می کند:


- بازاریابی

ساخت و طراحی سایت بهترین راه برای تکمیل طرح بازاریابی های موجود در دنیای امروزی می باشد. در واقع می توانید به مشتریان و مخاطبان در مورد خدمات کسب و کار خود که به نوعی تبلیغات دهان به دهان راحتی است، بیشتر بگویید.

- آموزش

یک وب سایت همچنین برای آموزش مشتریان نیز استفاده می شود و در مورد آنچه که یک تاجر می تواند برای مخاطبان انجام دهد، اطلاع رسانی می کند. در حالی که صاحب کسب و کار، اطلاعات مربوط به خود را ارائه می کند، می تواند به مشتریان خود از طریق وب سایت آموزش دهد که چرا آنها به خدمات شان نیاز خواهند داشت.

- رهبری و مدیریت

شرکت هایی که به دنبال استراتژی های آنلاین هستند، موقعیت خود را برای مدیریت پیدا می کنند. این امر به شرکت ها کمک می کند تا بیشتر در معرض بازار جهانی قرار بگیرند. معمولاً شرکت ها از ریسک و مواجه با وب سایت های رقبای خود چشم پوشی کرده و از منافع ساخت و طراحی وب سایت و راه اندازی آن بهره برداری می کنند.

طراحی سایت - چرا باید وب سایت داشته باشید؟


- ٧/٢۴ در دسترس

داشتن یک وب سایت به گسترش کسب و کار شما کمک زیادی خواهد کرد. اینترنت یک روش کارآمد برای افراد است و به مشتریان کمک می کند که قیمت ها را مقایسه کرده و در فروشگاه های آنلاین خرید انجام دهند.

اگر چه رقابت آنلاین وجود دارد اما صاحبان کسب و کار ها و یا نمایندگان آنها همیشه به صورت آنلاین حضور دارند. وب سایت برای مشتریان ٢۴ ساعته در ٧ روز هفته آماده ارائه خدمات می باشد، اما ساعات کار آفلاین محدود می باشد.

- منابع

گشت و گذارهای آنلاین به مشتریان جدید و با پتانسیل بالا کمک می کند تا وب سایت شما را پیدا کرده و تمامی اطلاعات مورد نیاز را در مورد کسب و کار به آنها ارائه می نماید. مشتریان آنلاین معمولاً نیاز به منابع فوری برای رجوع و استفاده از آنها نیاز دارند.

- تعامل با مشتریان

هیچ راه دیگری برای حفظ مشتری برای بازگشت مجدد وجود ندارد، اما صاحبان کسب و کارهای آنلاین از طریق وب سایت می توانند با مشتریان خود در تعامل باشند. صاحبان کسب و کار از طریق خبرنامه ها، نظر سنجی، چت روم و ... می توانند با مشتریان و مخاطبان در تماس باشند. این امر نشان دهنده میزان اهمیت صاحب وب سایت به مشتریان خود است و یکی از بهترین راه ها برای نگه داشتن مشتریان و مشوق بازگشت آنها می باشد.

- مشروعیت فوری

یک مشتری باید در مورد شرکت و کسب و کارها اطلاعات کافی داشته باشد. محصولات و خدماتی از کسب و کارهایی خریداری می شود که خود را کاملاً به مشتری معرفی کرده و به آنها احترام بگذارند. طراحی وب سایت برای یک کسب و کار آنلاین به صورت مناسب و محترمانه در افزایش فروش بی تاثیر نیست.- نظر سنجی مخاطبان

یک وب سایت در واقع یک خیابان تعاملی و دوطرفه می باشد. هنگامی که یک مشتری و یا مخاطب از وب سایت بازدید می کند، خدمات، محصولات و اطلاعات موجود و ارائه شده را مطالعه می نماید. یک صاحب وب سایت می تواند به صورتی مدیریت نماید که از مشتریانی با پتانسیل بالا با راه اندازی نظر سنجی بر اساس نیاز و خواسته آنها کسب و کار خود را اداره نماید.46 رازی که باعث موفقیت وب سایت می شوند!

برای طراحی وب سایت حرفه ای باید توجه داشته باشیم که برای چه کاری و با چه هدفی سایت طراحی می کنیم. توجه نکردن به نوع کاربرد و هدف وب سایت باعث می شود که ما نتوانیم طراحی سایت حرفه ای انجام دهیم.

درباره این سمینار

 برای اینکه بتوانیم یک وب سایت موفق طراحی کرده و توسعه دهیم، نیاز به توجه به مجموعه ای از نکات مهم وجود دارد. در این سمینار، سعی می شود با بیان 46 نکته کلیدی و توضیح آنها همراه با ارائه نمونه هایی، سایتی استاندارد که بتواند ما را به اهدافمان برساند داشته باشیم.


ریز موضوعات

46 نکته متنوع و کاربردی برای طراحی یک وب سایت استاندارد و موفق
مخاطبان

مدیران سایت ها و علاقمندان به حوزه کسب و کار که تمایل به داشتن وب سایت برای کسب و کار خود دارندسخنران دکتر علی پازهر دکتر علی پازهر

مدرس و وب مستر سایت

17 سال سابقه طراحی و توسعه نرم افزار
12 سال سابقه مدیریت آموزشی آموزشگاه کامپیوتر
بیش از 13 سال سابقه تدریس در رشته کامپیوتر
عضو انجمن علمی تجارت الکترونیک ایران
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اهواز
مدرس دانشگاه شهید چمران اهواز
دکترای فناوری اطلاعات از دانشگاه والنسیا اسپانیا
متخصص سیستم های پیشنهاد ده

برگزارکننده مجتمع آموزش پانیذ مجتمع آموزش پانیذ

نظرات
0