سمینار آموزشی کارآفرینی و استارتاپ

سمینار آموزشی کارآفرینی و استارتاپ

شروع: 10 آبان 1397 ساعت 09:00
پایان: 10 آبان 1397 ساعت 12:00
8 ماه پیش برگزار شد
مکان: اهواز- سعدی - ناهید غربی - پلاک 33
وب سایت: startupbasic.ir
ثبت نام:
نام بلیت مهلت ثبت نام قیمت (تومان) انتخاب بلیت
عادی 10 آبان تا ساعت 03:30 100,000 پایان مهلت ثبت نام
توضیحات:

مدرس سمینار:

مهدی سیلاوی مدرس کسب و کار و کارآفرینی، 25 ساله و فارغ التحصیل دانشگاه MBA شریف است. او مدیر استراتژی استارتاپ شاپگرام و مدیر مارکتینگ نومد تورز است. با بیش از 3 سال فعالیت در فضای استارتاپی و با داشتن تخصص های مدیریت محصول و مدیریت مارکتینگ به آموزش اصول کارآفرینی در این دوره می پردازد. 

هدف از این سمینار چیست؟

کارآفرینی مسیر سخت و پرمشقت اما لذت بخشی است، چرا که کارآفرینی اگر درست انجام شود می تواند به فواید شخصی و جمعی زیادی منجر شود.

اما کارآفرینی اصولا بسیار پر ریسک است و در اغلب مواقع به شکست های سنگینی منجر می شود که وقت و هزینه زیادی را به کارآفرینان متحمل می کند.

ما در سمینار آموزشی کارآفرینی و استارتاپ ها می کوشیم دو هدف داریم:

1- نشان دهیم که چگونه می توان با سرمایه کم هم کسب و کار راه انداخت و کمتر بگوییم که “کار نیست”، بلکه خودمان ابتکار عمل زندگی خود را به دست بگیریم.

 

 

2- با مفاهیم کلی کارآفرینی و استارتاپ آشنا شویم تا از اشتباهات متداول این حوزه اجتناب کنیم و متضرر هزینه های هنگفتی نشویم.

 

 

چه مطالبی در این سمینار گفته می شود؟

کارآفرین ها معمولا ویژگی های خاصی مانند فرصت شناسی و ریسک پذیری بالا دارند. اما این کارآفرینان موفق لزوما دانش خاصی مانند MBA یا مدیریت بازرگانی و … نداشته اند. شما هم به عنوان یک کارآفرین نمی توانید منتظر باشید که یک دوره MBA را بگذرانید تا بتوانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید. پس شما باید در حین کارآفرینی مفاهیم را لمس کنید و بیاموزید. اما برای این که از اشتباهات متداول این حوزه فاصله بگیرید باید با مفاهیم کلی کسب و کار و کارآفرینی و استارتاپ را آشنا باشید. نه برای این که خود شما بتوانید آن مسئله را حل کنید، بلکه در مواقعی که با مشکلی برخورد می کنید ابتدا بتوانید زود آن مشکل را شناسایی کنید و بتوانید به متخصص آن حوزه رجوع کنید.

در واقع دوره های MBA و کسب و کار معمولا به شما یک دیکشنری و فرهنگ لغت می آموزند، فرهنگ لغات کارآفرینی و کسب و کار. بدین معنا که وقتی شما مشکلی در عرصه استراتژی داشته باشید، فکر نکنید مشکل بازاریابی دارید. وقتی مشکل محصول دارید، به فروش فکر نکنید. و سراغ مشاورین این حوزه بروید تا موفق شوید.

 

 

از این لینک می توانید ثبت نام کنید: لینک ثبت نام

فراموش نکنید کارآفرینان موفق همیشه انسان های کارکشته و متخصصی در اطراف خود داشته اند که سر بزنگاه ها به کمک آنها می شتافتند. با این توضیحات و با توجه به اهداف این سمینار مطالبی که پوشش داده می شود به شرح زیر است:

 • کار آفرینی چیست و چه تفاوتی با سایر مشاغل دارد؟
 • استارتاپ چیست؟
 • تغییرات کارآفرینی در طول زمان
 • بیزینس مدل و انواع بیزینس مدل ها
 • منطق بیزینس و کسب و کار
 • ارزیابی استراتژیک کسب و کار
 • KPI و اندازه گیری پیشرفت
 • ایده کسب و کار
 • ارزیابی ایده و رقبا
 • چابکی در کسب و کار
 • بوم کسب و کار
 • شناخت مشتری

برای این که سمینار فقط به ارائه مطالب یک سویه از طرف مدرس محدود نشود در پایان هم یک ساعت پرسش و پاسخ تخصصی در حوزه هر یک از شرکت کنندگان می پردازیم.

مشخصات دوره:

ظرفیت محدود: 20 نفر

مدت زمان کلاس: 3 ساعت

هزینه ثبت نام: 100 هزار تومان

زمان: پنجشنبه 10 آبان ساعت 9 صبح

آدرس: اهواز – سعدی – خیابان ناهید غربی- پلاک 33 – انجمن صنفی ایمنی و بهداشت

 

 

نظرات
0